EN

VHS HELL


DOUBLE FEATURE LIVE!

VHS HELL INVADES WARSAW VOL. 2!

Zapraszamy w piątek, 26 maja o g. 20.00 na pokaz ekipy VHS Hell przygotowany specjalnie na Pixel Heaven 2017! Przygotujcie się na oporową dawkę nostalgii oraz absurdu!

Tym razem w programie „Lady Terminator” (aka „Pembalasan ratu pantai selatan„), reż. H. Tjut Djalil, Indonezja, 1989, 82 min.
Studentka antropologii zostaje opętana przez ducha starożytnej królowej. Słynący z okrucieństwa i gigantycznego libido demon rusza w miasto, aby siać śmierć i zniszczenie. Ani Terminator, ani tym bardziej lady. Ten film to nic innego jak ordynarna podróba zachodnich hitów z domieszką azjatyckiego folkloru. Czarna magia, golizna, masa akcji i sceny, które gdzieś już widzieliście. Perła kina klasy B, której wstyd nie znać.

Lektor: Mateusz Gołębiowski – legendarny Człowiek Suchar, członek VHS HELL, wytrawny kolekcjoner gier wideo i autor bloga Pikselki wstydu. Znawca absurdalnie drogich piw.


VHS HELL o sobie

VHS HELL to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Podczas pokazów, które od ponad pięciu lat odbywają się w Trójmieście i wybranych miastach naszego kraju, pokazujemy filmy klasy B – nieco zapomniane, często dziwaczne i tandetne, które w latach 90. święciły triumfy w wypożyczalniach wideo. Komandosom, wojownikom ninja, gumowym stworom i barbarzyńcom z nuklearnych pustkowi zawsze towarzyszą głos lektora, trzaski porysowanej taśmy oraz nietuzinkowe plakaty autorstwa polskich i zagranicznych grafików.


OFICJALNY PLAKAT VHS HELL INVADES WARSAW VOL. 2

VHS_LIVE_2

PATRONAT HONOROWY

PARTNER ORGANIZACYJNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

MAGIA PAPIERU

Partner Kreatywny

PARTNER STREFY CHILLOUT

PARTNER PIXEL AWARDS

INDIE SUPPORTER

PARTNER TAXI

MEDIA

PRZYJACIELE

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

KIEROWCA

Robert „Łapusz” Łapiński / robert@pixel-magazine.com / +48 668280363

Jestem szczęśliwym posiadaczem ZX Spectrum+ z interfejsem Kempston oraz monitora Neptun 156 (zielonego). Zapraszam na Pixel Heaven 2017.