EN

POLSKA GRAFIKA CYFROWA


WYSTAWA POLSKICH TWÓRCÓW GRAFIKI CYFROWEJ

W projekcie Polska Grafika Cyfrowa biorą udział uznani, polscy twórcy posługujący się najnowszymi technologiami. Ma on za zadanie przybliżyć nowy nurt w sztuce, jakim jest malarstwo i grafika cyfrowa oraz zmienić wizerunek artystów komputerowych.

Podczas Pixel Heaven 2017 odbędzie się wernisaż indywidualnej wystawy Mariusza Kozika – wybitnego malarza, ilustratora i grafika cyfrowego. Mariusz Kozik od niemal 20 lat zajmuje się malarstwem oraz grafiką głównie o tematyce historycznej i batalistycznej. Jest wybitnym ilustratorem i światowej klasy artystą cyfrowym.

Znany nie tylko w środowisku artystycznym, ale również wśród wielbicieli gier wideo. Brał udział w tworzeniu grafik dla Creative Assembly, FireForge Games czy Wargamer.

Podczas wystawy zostanie zaprezentowanych około 20 prac swoim rozmachem kojarzących się z płótnami największych mistrzów. Artysta odnosi się do wartości tradycyjnych, takich jak naród, wolność czy bohaterstwo, korzystając przy tym z nowoczesnych technik komputerowych. To pozornie paradoksalne połączenie, przynosi niezwykłe efekty.

PARTNER WYSTAWY

PATRONAT HONOROWY

PARTNER ORGANIZACYJNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

MAGIA PAPIERU

Partner Kreatywny

PARTNER STREFY CHILLOUT

PARTNER PIXEL AWARDS

INDIE SUPPORTER

PARTNER TAXI

MEDIA

PRZYJACIELE

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

KIEROWCA

Robert „Łapusz” Łapiński / robert@pixel-magazine.com / +48 668280363

Jestem szczęśliwym posiadaczem ZX Spectrum+ z interfejsem Kempston oraz monitora Neptun 156 (zielonego). Zapraszam na Pixel Heaven 2017.