EN

INDIE BASEMENT


Niezależni twórcy i ich gry

„Indyki”, choć na wskroś współczesne, mają wiele wspólnego z latami 80. ubiegłego wieku. Tak jak ówcześni twórcy – również dzisiejsi autorzy gier niezależnych rywalizują w kategoriach grywalności, talentu, innowacyjności i koncepcji. Po sukcesie trzech poprzednich edycji Indie Basement nadal rozbudowujemy część Pixel Heaven poświęconą twórcom niezależnym.


W ramach Indie Basement 5.0 odbędą się: wystawa PIXEL.EXPO, część konferencyjna PIXEL.CONNECT i konkurs na najlepsze gry niezależne prezentowane podczas Pixel Heaven – PIXEL.AWARDS 2017.


Odwiedzający będą mogli poznać się z twórcami na ich stoiskach, zagrać w gry i po prostu pogadać. Podczas PIXEL.CONNECT porozmawiamy zarówno o kwestiach biznesowych, jak i trendach – zarówno w samym gamedevie, jak i otoczeniu konsumenckim wśród odbiorców gier, a w ramach PIXEL.AWARDS uhonorujemy najlepsze gry prezentowane podczas Pixel Heaven 2017.

PATRONAT HONOROWY

PARTNER ORGANIZACYJNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

MAGIA PAPIERU

Partner Kreatywny

PARTNER STREFY CHILLOUT

PARTNER PIXEL AWARDS

INDIE SUPPORTER

PARTNER TAXI

MEDIA

PRZYJACIELE

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

KIEROWCA

Robert „Łapusz” Łapiński / robert@pixel-magazine.com / +48 668280363

Jestem szczęśliwym posiadaczem ZX Spectrum+ z interfejsem Kempston oraz monitora Neptun 156 (zielonego). Zapraszam na Pixel Heaven 2017.