EN

GIEŁDA


Niezapomniany klimat, magia i początki biznesu

Wraz z pojawieniem się w domach pierwszych komputerów ZX Spectrum, Atari, Commodore czy później Amigi, ich użytkownicy uświadomili sobie, że bez oprogramowania i osprzętu maszyny te nie potrafią wiele więcej poza wyświetleniem komunikatu „READY”. Nastąpił więc rozkwit miejsc magicznych, zwanych „giełdami komputerowymi”. To tam co tydzień przeciskaliśmy się w tłumie w poszukiwaniu Katalogów Nowości…


Podczas Pixel Heaven 2017 powrócimy do tych czasów w specjalnie wydzielonej strefie wyposażonej w prąd, szkolne ławki oraz krzesła pod symboliczną nazwą „GIEŁDA BAJTKA”. Warunek udziału – własny kompletny sprzęt 8/16 bit z odbiornikiem TV oraz atrakcyjna oferta handlowa!


W zamian za dostarczenie kompletnego i sprawnego sprzętu (komputer, monitor, joystick, pamięć zewnętrzna) należy się karta wstępu SUPPORTER. Nad pozostawionym sprzętem w trakcie imprezy opiekować się będzie przez cały czas dedykowana ekipa organizatorów.


Na zgłoszenia od osób chętnych do wystawienia się w ramach Giełdy czekamy pod adresem robert@pixel-magazine.com.

Liczba miejsc jest ograniczona – o ich akceptacji decyduje kolejność nadsyłania.

PATRONAT HONOROWY

PARTNER ORGANIZACYJNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

MAGIA PAPIERU

Partner Kreatywny

PARTNER STREFY CHILLOUT

PARTNER PIXEL AWARDS

INDIE SUPPORTER

PARTNER TAXI

MEDIA

PRZYJACIELE

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

KIEROWCA

Robert „Łapusz” Łapiński / robert@pixel-magazine.com / +48 668280363

Jestem szczęśliwym posiadaczem ZX Spectrum+ z interfejsem Kempston oraz monitora Neptun 156 (zielonego). Zapraszam na Pixel Heaven 2017.